מיוחדים

"האושר הוא זכותנו מלידה. הייעוד שלנו הוא לעשות מעשים יוצאי דופן בחיינו ולהציג את הכישרונות הייחודיים שלנו לעולם." רובין שארמה 'השראה יומית'

מצוינות היא תוצאה של חיבור מדויק בין אזורי התשוקה שלנו לבין אזורי הכוח והחוזק שלנו. לאחר שאיתרנו את שני אלה, מה שנותר הוא להשקיע מאמץ, להתמיד ולקבל תוצאות פנומנאליות.

"המיוחדים של אורן-אלוני", מתבססים על אזורי העוצמה והתשוקה החזקה ביותר שחווה לירון בעבודתה. הם מייצגים את היתרון היחסי שלנו ובמסגרתם מציעה לירון את הערך האישי והמקצועי הגבוה ביותר.

כל "המיוחדים" הם תחומים קריטיים ליצירת צמיחה ארגונית וכולם מהווים אבני יסוד ביצירת תרבות ארגונית לומדת המאפשרת שיפור ביצועים מתמיד והשגת תוצאות שיא. מתוך אמונה זו, מקדמת לירון תחומים אלה ומשקיעה בהם מאמץ ממוקד ותדיר, כך שבסופו של יום הופכים "המיוחדים" להיות גם "המצוינים" שאנחנו מציעים.

"המיוחדים של אורן-אלוני":

פיתוח תכניות מצוינות
תכניות לפיתוח "כישרונות" (Talents), מקבלות מקום יותר ויותר משמעותי בסביבה הארגונית. ההבנה שעל ארגון להתאים את עצמו לצרכים והשאיפות של העובדים והמנהלים אותם רוצה לשמר, היא הבנה הולכת ומתחזקת, בעיקר על רקע כניסתו של דור ה-Y לשוק התעסוקה.
תכניות מצוינות, נוצרות על מנת לתת מענה לצורך ארגוני לחולל שינויים, להצמיח עובדים ומנהלים ולייצר מציאות ארגונית חדשה, שמסוגלת להתמודד עם אתגרים מורכבים בסביבה הארגונית הפנימית והחיצונית. פיתוח תכנית מצוינות הוא תהליך ארוך טווח, רב סיכונים, אך כזה שמייצר אמירה ארגונית מעוררת השראה המקדשת ערכים כמו: אומץ ויוזמה, נחישות והתמדה, למידה ופרואקטיביות.

משוב מנהלים למנהלים
משוב הוא תמצית הלמידה. הוא כלי רב עוצמה. אולי החזק ביותר. הוא מאפשר לנו לגדול, לצמוח ולהתפתח ואף חשוב מכך, מאפשר לנו לגדל, להצמיח ולפתח אחרים. ייעודו של מנהל שמנהל מנהלים, מעבר להשגת התוצאות העסקיות, הוא לפתח תחתיו מנהיגים שיהיו אמונים על פיתוח והצמחת האנשים תחתם. בטכניקה פשוטה ומובנית ותוך עמידה על עקרונות העבודה החיוניים ליישומו מהווה כלי המשוב את הכלי הבסיסי, החיוני והמשמעותי ביותר בתהליכי ההשפעה של מנהלים על מנהלים.

אימון ויעוץ למנהלים בכירים
תהליך ליווי אישי, המתאים עצמו ברמת הזמנים, התכנים והתהליכים להתרחשויות הפנים והחוץ ארגוניות. מטרתו להעמיד לרשותם של מנהלים בכירים מענה שוטף, רלוונטי וזמין לכל צורך העולה במסגרת הובלת הארגון שתחת אחריותם. הליווי מתייחס לסוגיות של אסטרטגיה ארגונית, תרבות וערכים ארגוניים, מבנה וחלוקת תפקידים וכל סוגייה הקשורה בפיתוח ושימור ההון האנושי בארגון. ליווי מסוג זה מאפשר למנהלים בדרגים הגבוהים ביותר לקבל מענה מיומן ומקצועי לאחד האתגרים הגדולים המאפיינים את מעמדם, אתגר הבדידות.

פיתוח מערכי הדרכה בארגונים
מערך ההדרכה בארגון, הוא מוקד פעילות קריטי ברמה העסקית הטהורה. אנשי הדרכה בארגון יכולים להיות כאלה שזו כל מהות תפקידם ויכולים להיות מנהלים שבנוסף לאחריותם המקצועית, אחראים על הכשרה ופיתוח של העובדים תחתם. כל בעל תפקיד בארגון העוסק בפיתוח והדרכה של בעלי תפקידים אחרים, חייב להוות סמכות מקצועית ודוגמא ברמה ההתנהגותית והערכית עבור האנשים אותם הוא מדריך. פיתוח מערכי הדרכה כולל טיפול בכל נדבכי המערך ובאופן ספציפי מתמקד בפיתוח אנשי ההדרכה והצוותים האמונים על הדרכה בארגון..

Comments are closed.